Kariera

Spółdzielnia Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS (SSOZ) zatrudni pracownika na stanowisku:

Audytor/Starszy Audytor

Miejsce pracy: Rzeszów

Główne zadania:

  • wykonywanie pod nadzorem przewodniczącego audytu badań audytowych, zgodnie z przyjętą metodyką audytu,
  • zarządzanie powierzonymi zadaniami, aktualizacja postępów oraz koordynacja prac na poszczególnych etapach procesu z innymi członkami zespołu,
  • identyfikacja obszarów wymagających usprawnienia, przygotowanie propozycji zaleceń i planów działania w tych obszarach,
  • prezentacja wyników badania wybranych obszarów przed prowadzącym badanie oraz Dyrektorem Departamentu Audytu Banków Spółdzielczych,
  • współuczestniczenie w opracowaniu wstępnej wersji raportu z badania,
  • uczestniczenie w usługach doradztwa w określonym zakresie, zgodnie z przyjętą metodyką audytu,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Departamentu Audytu Banków Spółdzielczych,
  • modyfikacja istniejących metodyk/procedur realizowanych przez Departament Audytu Banków Spółdzielczych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: bankowość, ekonomia),
  • mile widziane doświadczenie na stanowiskach związanych z kontrolą wewnętrzną/audytem, a także doświadczenie w pracy w sektorze bankowo-finansowym,
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne (jasność przekazu w słowie i na piśmie),
  • wysoka mobilność, możliwość odbywania częstych delegacji,
  • certyfikaty (np. CIA) będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w grupie z polskim kapitałem,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • możliwość wpływania na kształt i przebieg procesów audytowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • karty MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji do 30 czerwca 2018r., na adres: renata.jaworowicz@sozbps.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Spółdzielnia Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. bezpieczeństwa

informatycznego

Miejsce pracy: Lublin, Rzeszów

  • wykonywanie pod nadzorem, badań audytowych zgodnie z przyjętą metodyką audytu,
  • identyfikacja obszarów wymagających usprawnienia, przygotowanie propozycji planów działania i eskalacja do prowadzącego badanie,
  • określanie potrzeb wprowadzenia nowych lub modyfikacji istniejących procedur/procesów realizowanych przez Departament Audytu Banków Spółdzielczych.

Wymagania:

  • doświadczenie techniczne w wykonywaniu testów bezpieczeństwa informatycznego,
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, elektronika),
  • certyfikaty (np. CIA, CISA) i/lub doświadczenie w zewnętrznej firmie audytorskiej będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • karty MultiSport,
  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.